Відповіді на запитання клієнтів

1. Чи буде утворюватися конденсат на пластикових вікнах?

Відпов:
В основному ця проблема стосується вікон на кухні, приміщення зачату невелике, а випаровування, при приготуванні їжі - інтенсивне. Виникнення конденсату на вікнах, в першу чергу, залежить від роботи вентиляційної системи в приміщенні. Якщо у вас погано працює витяжка, і ви не провітрювати приміщення, то на самій холодній частині вікна - склі, утворюється конденсат. Уникнути цього дуже легко, потрібно частіше провітрювати, а також не закривати батарею надто широким підвіконням.

2. Чи пожовтіють пластикові вікна з часом?

Відпов:
Наші пластикові вікна не пожовтіє з часом. Якість профілю, який ми використовуємо для виробництва вікон, підтверджено усіма службами по сертифікації, перевірена часом і безліччю задоволених споживачів України і Європи.

3. Чи міняєте ви гумки ущільнювачів?

Відпов:
Так, ми надаємо повний спектр послуг з ремонту пластикових вікон із заміною всіх комплектуючих, в тому числі і гумового ущільнювача.

4. Якщо вікна придбані не у вашій компанії, чи можете ви замінити склопакет або москітну сітку?

Відпов:
Так, для заміни москітної сітки або склопакета вам необхідно викликати нашого фахівця.

5.Як правильно підготувати приміщення до монтажу вікон?

Відпов:
Перед доставкою:
Звільніть прохід від дверей до вікна (при необхідності розчистити простір в коридорі) і приберіть тварин, для того, щоб вантажникам було зручно заносити конструкції. Перед монтажем:
• Зніміть штори і приберіть все з підвіконня.
• Розчистити простір біля вікна (не менше 1.5 метрів від отвору).
• Подбайте про збереження підлогового покриття, якщо це необхідно. Найкраще - накрити підлогу картоном.
• Обговоріть з менеджером необхідність винесення сміття і демонтованих конструкцій з майданчика. Майте на увазі, ця послуга платна.

6.Чи можлива установка підвіконня вже після установки вікна?

Відпов:
Чи можна зберегти старий підвіконня при установці вікон пвх? Можна встановити підвіконня після установки вікна, можна зберегти старий підвіконня. Можливі будь-які варіанти. Обговорити їх необхідно з фахівцем по виміру, під час його візиту до вас.

7. Як відбувається демонтаж старих вікон?

Відпов:
Під час демонтажних робіт з петель знімаються віконні стулки, а потім з отвору витягується рама. Після цього отвір ретельно зачищається від решти елементів кріплення старого вікна. Встановивши нові вікна, монтажники зберуть і винесуть все сміття на сходову клітку. Якщо замовник скористався такими додатковими послугами як «вивезення сміття зі сходової клітки» і «монтаж зі збереженням старих вікон», - це так само зроблять наші співробітники.

8. Чи можна в однокамерним склопакетом або теплопакет зробити вітраж?

Відпов:
Ні, оскільки технологія виготовлення вітражів увазі наклеювання вітражних елементів на скло з обох сторін, потім це скло встановлюється всередину двокамерного склопакета.

9. Какой стеклопакет в условиях Киева будет оптимальным?

Відпов:
В умовах столиці по співвідношенню "ціна-якість" є двокамерний склопакет (три скла) товщиною не менше 32 мм.

10. Який розмір передоплати і чим вона зумовлюється?

Відпов:
Передоплата становить 80% від всієї суми замовлення. Решта 20% замовник оплачує в день доставки і підписання сторонами Акту прийому-передачі конструкцій. Виготовлення пластикових вікон - це складна виробнича задача, при рішенні якої виробник і замовник повинні бути впевнені в професіоналізмі і надійності один одного. Засоби, запитувані до початку виготовлення віконних конструкцій, по суті, є витратами, які необхідні для початку виробництва вікон (вартість профілю, склопакетів, фурнітури і т. Д.) І є гарантією платоспроможності клієнта.

11. Чи правда, що зимовий монтаж надійний і якісний?

Відпов:
Зимовий період - саме час для монтажу вікон!
У зимовий період фахівцям з монтажу набагато легше виявити місця «поддуванія» при установці вікон, що значно скорочує час на їх усунення. Зимовий монтаж проводиться з використанням спеціальної професійної зимової піни-герметика, яка чудово застигає при температурі на вулиці до -12 градусів.

12.Чи можна встановити однокамерний склопакет в квартиру?

Відпов:
Безумовно, технічно це можливо, але ми настійно рекомендуємо для скління житлових приміщень вибирати двокамерний склопакет. Буде тепліше і тихіше.

13. Що краще - теплопакет або склопакет? У чому відмінності?

Відпов:
Теплопакет з багатофункціональним склом - це вдосконалений вигляд склопакета. За всіма показниками однокамерний теплопакет перевершує двокамерний склопакет.
• термін гарантії на мультифункціональний скло 20 років, проти 5-ти на звичайне скло.
• теплопакет зберігає тепло взимку і прохолоду влітку.

14. Какие существуют цвета дистанционных рамок?

Відпов:
Ми використовуємо дистанційні рамки для теплопакет світло-сірого кольору.

15. Чи можуть монтажники за 200 грн. винести все сміття до баків на вулиці?

Відпов:
Ні, в законі «Про охорону навколишнього середовища» чітко прописано, 'то будівельне сміття заборонено викидати разом з побутовими відходами, він повинен вивозитися окремо спеціалізованими технічними засобами на полігони для подальшої утилізації. Наші фахівці здійснюють винесення сміття на сходову площадку. Для зручності наших клієнтів ми надаємо послугу з вивезення сміття, ви можете замовити її додатково при замовленні вироби.

Не найшли потрібну відповідь?
Напишіть Ваше запитання!

Задати питання

Залишилися запитання?

Замовте зворотній дзвінок просто зараз, і ми зв'яжемося з Вами!