Кредит на вікна із компенсацією 35% від IQ energy

Що таке IQ energy?

IQ energy - це програма підтримки заходів з енергозбереження в Україні. програма розроблена Європейським Банком Реконструкції і Розвитку (ЄБРР) і підтримується Європейським Союзом.

Умови програми IQ energy

Увага! IQ energy змінює вимоги для категорії продукції «Вікна»


З 1 лютого 2018 року Програму підтримки енергоефективності від ЄБРР IQ energy змінює критерії енергоефективності для категорії продукції «Вікна».

З 1 лютого 2018 року всі вікна, які будуть реалізовуватися за програмою IQ energy, повинні мати показник приведеного опору теплопередачі R не менше 0,75 м² · К / Вт незалежно від температурної зони експлуатації.


При замовленні вікон за програмою IQ energy можна отримати грант в розмірі 35% їх вартості, але не більше 3000 євро. Для участі в програмі слід отримати рахунок на замовляються енергоефективні вікна і на зазначену в рахунку суму оформити споживчий кредит в одному з працюючих в Україні банків-партнерів ЄБРР (це ОТП Банк, Райффайзен Банк Аваль, банк Креди Агриколь і УкрСиббанк).Кредит до 15 000 євро

Виплачується в гривневому еквіваленті

Термін кредиту 1 - 5 років

Дозволяється погасити достроково

Розмір компенсації — 35%

Виплачується в євро на банківський рахунок


Як купити вікна за програмою IQ energy і отримати компенсацію?

               

За правилами програми - це вікна з монтажною глибиною не менше 70 мм з двокамерним склопакетом, з застосуванням як енергозберігаючих покриттів на стеклах, а краще ще з використанням в склопакетах аргону . Головна вимога - по паспорту виробів опір теплопередачі повинне бути не менше 0,75м²·°С/Вт. Комбінація профілю і склопакета (які підходять під умови компенсації) розміщені на сайті IQ energy в розділі "Каталог технологій", підрозділ "Вікна". Там же можна знайти калькулятор економії енергії після установки тих чи інших вікон.

На сайті vitrazh.com.ua на сторінках брендів вікон Ви також можете знайти підказки, які вікна можна замовити за програмою IQ energy. Ви можете залишити заявку на зворотний дзвінок нашого фахівця, який може проконсультувати у виборі вікон за програмою IQ energy, розрахувати вартість вікон і дізнатися можливість отримання кредиту в обраному Вами банку.

Заявка на отримання кредиту на вікна з грантом від IQ energy
Замовте консультацію фахівця з кредитування: Написати нам

Порядок дій для отримання гранту

  • 1.Вибір вікон
  • 2.Кредит
  • 3.Монтаж вікон
  • 4.Реєстрація заявки
  • 5.Погашення кредиту
  • 6.Отримання гранту

Вибрати вікна, замовити завмер вікон, отримати розрахунок вартості і рахунок, з яким ви направитеся в банк.

Отримати кредит готівкою або кредитну картку в банку-партнері IQ energy. Список банків і умови кредитування Ви можете знайти нижче.

Протягом чотирьох місяців з дати отримання кредиту здійснити монтаж вікон. Монтаж ви можете виконати самостійно або замовити у нас (виплата компенсації поширюється як на вікна, так і на монтажні роботи). Обов'язково потрібно зробити фотографії до і після монтажу, сфотографувати наклейки на склопакетах із зазначенням їх формули.

Після монтажу ми надамо Вам пакет необхідних документів: копію рахунку фактури, видаткову накладну (або акт виконаних робіт) і паспорта енергоефективності на кожне вікно.

Також протягом чотирьох місяців з дати отримання кредиту (бажано відразу після монтажу вікон) подати заявку на отримання гранту на сайті IQ energy.

  

Вам необхідно завантажити на сайт електронні копії кредитних документів банку, рахунки на вікна, видаткової накладної або акта виконаних робіт, паспортів енергоефективності вікон, фотографій вікон до і після установки.

У більшості позичальників будуть просто перевірені ті документи, які вони подали на попередньому етапі, але інженери IQ energy мають право приїхати на об'єкт для перевірки відповідності куплених вікон.

Після верифікації Ви можете в будь-який момент погасити кредит, отриманий в банківській установі. Це дозволяється зробити вже після подачі заявки на отримання гранту на четвертому етапі, але в разі помилок, нову заявку після погашення кредиту Ви подати не зможете.

Або Ви продовжите користуватися кредитом до повної виплати банку.

Протягом 5 тижнів від дати верифікації Ви отримаєте компенсацію на поточний рахунок в євро, відкритий в банку, Який надав кредит. Цими коштами можна розпоряджатися на свій розсуд.

Банки, які надають кредит для ниших клієнтів

Залишилися запитання?

Замовте зворотній дзвінок просто зараз, і ми зв'яжемося з Вами!