Встановлення і монтаж вікон

Правильне встановлення і монтаж вікон можливі тільки за умови дотримання всіх технологічних нормативів. Інструкція по монтажу містить в собі стандарти, особливості та порядок проведення і схеми робіт.

Іншими словами, монтаж вікон ПВХ по ДСТУ - це відповідальний процес, який важливо довірити тільки справжнім фахівцям, не з чуток знають всі нюанси установки пластикових вікон.Встановлення вікна включає в себе два основних етапи: демонтаж старих конструкцій і монтаж нових.


Демонтаж старих конструкцій.

Демонтаж старих віконних конструкцій проводиться за допомогою перфоратора - знімаються стулки і рама, старий підвіконня ліквідується, тобто повністю звільняється віконний отвір. Для якісного монтажу конструкції віконний проріз вирівнюється, прибираються глибокі западини, тріщини і зазори.

При заміні вікна може виникнути необхідність демонтажу старих віконних решіток або металевих дверей.Цю послугу ми також надаємо. Слід зазначити, що при заміні вікон заміна решіток необов'язкова, тут все залежить від умов креленія самих ґрат і бажання клієнта.


Ми пропонуємо два види демонтажу.

1. Демонтаж без збереження конструкції. Це звичайний демонтаж. Вікна демонтують, розбирають, будівельне сміття упаковують в мішки і виносять на сходову площадку. При цьому використовуються мішки замовника.

2. Демонтаж з збереженням конструкції. Можлива ситуація, коли демонтовані віконні конструкції повинні використовуватися на інших об'єктах. У таких випадках наші майстри обережно демонтують ваші старі вікна зі збереженням конструкцій, а будівельне сміття упакують в мішки і винесуть на сходову площадку.


Установка і монтаж вікон ПВХ.

Фахівці-будівельники стверджують, що велика частина рекламацій на що вийшли з ладу вікна відбувається через помилки і недбалість в установці.
Монтаж вікон ПВХ є високотехнологічною процедурою, в якій має значення якість абсолютно всіх операцій - від замірів отвору до герметизації швів і щілин. Найкраще, щоб одна і та ж фірма займалася виробництвом вікон, їх монтажем, а також гарантійним і післягарантійним обслуговуванням: в разі виявлення браку у вас завжди буде з кого спитати. У більшості випадків віконні компанії пропонують тільки самий звичайний монтаж ПВХ-вікон (установку в отвір і запенивание монтажного шва).

Для збільшення терміну служби віконних конструкцій бажано захищати монтажну піну від ультрафіолету і вологи за допомогою нових якісних матеріалів. Їх використання дозволяє усунути проникнення з вулиці в будинок вологи, повітря, захищає піну від розкладання і застерігає матеріали внутрішньої обробки укосів і стіну під підвіконням від вогкості.

1

Установка рами у віконний отвір. Віконна рама без стулок і склопакетів фіксується у віконному отворі за допомогою елементів кріплення - анкерних болтів, саморізів, нагелів. Щоб уникнути перекосу конструкції, що провокує неправильну роботу фурнітури, установка рами проводиться строго за рівнем.

2

Герметизація отвору. Важливий етап монтажу вікон ПВХ. Для закладення будівельних швів застосовується монтажна піна, паро- та гідроізоляційні стрічки, штукатурна суміш і силіконові герметики, що забезпечує високі ізоляційні якості в ході експлуатації.

3

Кріплення відливу Проводиться на гідроізоляційну стрічку із зовнішнього боку віконної рами.

4

Навішування стулок на раму і установка склопакетів. При цьому герметичне закривання стулок, чітка і плавна робота фурнітури є показником того, що було виконано правильний монтаж пластикових вікон.

5

Установка підвіконня. Це етап робіт також має свої особливості. Після монтажу підвіконня притискається нещільно, а ставиться на підставки за рівнем з невеликим нахилом у бік приміщення. На його підставу точково наносять монтажну піну і після її повного висихання запінюється дане простір, не боячись того, що підвіконня вигнеться.

6

Установка укосів, регулювання фурнітури Заключний етап установки вікон ПВХ. Після установки укосів виробляють регулювання фурнітури і очищають профіль від клейової плівки.

Дізнайтеся вартість на "Теплий" монтаж вікон
Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом Написати нам

Залишилися запитання?

Замовте зворотній дзвінок просто зараз, і ми зв'яжемося з Вами!